Norsk Vind Energi
Vindkraft – ren og fornybar

Styremedlemmer:

Lars Helge Helvig

Rune H‍‍‍ersvik

Lars Henning Helvig

Siri M. Kalvig

Norsk Vind Energi

Norsk Vind Energi AS ønsker å bidra til en økt satsing på fornybar energi. Vi er derfor alltid interessert i å komme i kontakt med aktører som ønsker å involvere seg i fornybar energi, som for eksempel grunneiere som ønsker å utvikle vindkraft på sine eiendommer.

Anna-Louise Johannessen
Administrasjonsansvarlig

Mobil: 938 03 280

E-mail:
anna.louise@vind.no

Lars Henning Helvig
Prosjektmedarbeider

Mobil: 475 01 512

E-mail:
henning@Vind.no

Per Ove Skorpen
Daglig leder

Mobil: 951 60 005

E-mail: skorpen@vind.no

Tore Ivar Slettemoen
Prosjektdirektør

Mobil: 474 00 013

E-mail:
slettemoen@vind.no

Lars Helge Helvig
Styreleder

Mobil: 951 69 000

E-mail: helvig@Vind.no

Rune Hersvik
Leder bærekraft & kommunikasjon

Mobil: 916 35 724
E-mail:
rune@Vind.no

Kontakt oss
Telefon:
E-post:
post@vind.no

Besøksadresse:
Prof. Olav Hanssensvei 7A
4021 Stavanger
Norway

Vi har kontor på Ipark, som er
lokalisert på Ullanhaug i Stavanger.

Kai Michaelsen
Finansdirektør

Mobil: 406 39 615

E-mail: kai@Vind.no

Torfinn Tuen
Driftsleder Egersund

Mobil: 416 66 286

E-mail: Torfinn@vind.no

Tore Ivar‍‍‍ Slettemoen